SILNIČNÍ SPORTOVNÍ
 Silniční sportovní

Vznik této kategorie můžeme datovat někdy do přelomu sedmdesátých let minulého století. V této době se začínají objevovat modely motocyklů, které vycházejí ze závodních speciálů. K výrobě je používáno stejných technologií, a v podstatě zkušenosti získané na závodních polygonech jsou implantovány do sériových, pro silniční provoz homologovaných modelů. Motorky s výkonem více než 100 hp, které byly na tu dobu ohromující se stávají bestsellerem. Díky použitým materiálům, technologiím a vůbec složitosti výroby, jsou však motocykly poměrně drahé a pro většinu zájemců tudíž nedostupné.
Největší rozmach této kategorie začíná v 90. letech minulého století, možná spíš začátkem roku 2000, kdy jsou supersportovní motorky běžně k dostání a kdy se dají sehnat za velice dobré peníze ojeté stroje ze zahraničí. V současnosti snad neexistuje výrobce motocyklů, který by neměl v nabídce nějaký supersportovní kousek, svým výkonem se blížící k hranici 200 hp. Dnes víc jak kdykoliv dříve, se smazávají rozdíly mezi závodním speciálem a sériovým strojem. Dnešní motocykly jsou opravdu na špičkové úrovni a poměrem hmotnosti k výkonu atakují hranici 1hp/1kg což je téměř neuvěřitelná hodnota.

Známé modely sportovních silničních motocyklů :

Suzuki GSX-R 1000, Honda CBR 1000RR Fireblade, Yamaha YZF-R1, Kawasaki ZX 10R, BMW S1000RR, Aprilia RSV 1000, Ducati 1198R, Triumph Daytona 675R atd.

Motocykly SILNIČNÍ SPORTOVNÍ v aktuální nabídce

Množství prodaných motocyklů mluví za nás!
K dnešnímu dni jsme prodali více jak 2988 mototorek
Máme tisíce spokojených zákazníků, neboť naše motorky jsou v perfektním technickém stavu a samozřejmě se všemi originálními doklady. Přesvědčete se sami.

KTM RC 125

Stav: V prodeji

KTM RC 125

Stav: V prodeji Kategorie: Silniční sportovní 1. registrace: 2015 Stav tachometru: 34.000 km Výkon: 11kW Technický stav výborný
KTM RC 125, 1. registrace 2015, najeto 34.000km, výkon 11kW, 2x klíč, servisní knížka, manuál, možný spotřebitelský úvěr, motocykl zejména pro náctileté!


Počet ujetých kilometrů si u nás můžete zkontrolovat v online systému technických kontrol daného státu, ze kterého je motocykl dovezen.

Technický stav motocyklů je před prodejem vždy pečlivě prověřen v našem servisu.

Splátky možné vyřídit i po telefonu do 15 minut.

Při koupi motocyklu máte možnost u nás nakoupit i veškeré motorkářské vybavení za výhodnější ceny.

Vaši motorku můžete u nás použít jako protiúčet.

Po dohodě můžeme zajistit kompletní přihlášení i dovoz až k Vám domů.

MotoTrade má 15 let zkušeností a tisíce prodaných motocyklů, prohlédněte si hodnocení našich zákazníků na našem webu, Facebooku nebo Googlu.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI