ENDURO
 Enduro

Hledáte motorku pro volný čas, pro jízdu po silnici ale také v lehkém terénu. Zkrátka něco za rozumné peníze s maximální užitnou hodnotou? Potom je právě pro Vás určena kategorie enduro. Pro pohon endurových motocyklů jsou po většinou používány, díky své jednoduché konstrukci a nenáročnému provozu, jednoválcové motory s různými obsahy od 125 až po 800 ccm. Úzká stavba celého motocyklu, vzpřímený posez řidiče, široká řidítka a nízká váha dělají z těchto strojů velice lehké a ovladatelné motorky, které jsou  s oblibou jsou vyhledávány jako motocykly pro začátečníky.
Postupem času jsou již zmiňované jednoválce doplněny i o dvouválcové motory  s podobnými obsahy, které však mají lepší průběh výkonu a celkově klidnější chod s výrazně nižšími vybracemi. Během času jsou klasická endura doplněna i o tzv. kategorii silniční endura. Motorky označené jako silniční enduro jsou mnohem více zaměřené na jízdu po silnici, což se projevuje na vzhledu, kde můžeme nalézt např. větší kapotáž, větrný štítek, držák zadního kufru a jiné prvky převzaté od velkých cestovních endur. Enduro kategorie je vložena mezi crossové speciály, zaměřené především na terén a velká cestovní endura, určená především na dlouhé cesty.

Známé modely enduro motocyklů:

Suzuki DR 650, Aprilia Pegaso 650, Honda Dominátor, Suzuki DR 800 Big, BMW F 650 GS, Kawasaki KLR 650, Kawasaki KLE 500, Yamaha XTZ 660 Tenere atd.

Motocykly ENDURO v aktuální nabídce

Množství prodaných motocyklů mluví za nás!
K dnešnímu dni jsme prodali více jak 3127 mototorek
Máme tisíce spokojených zákazníků, neboť naše motorky jsou v perfektním technickém stavu a samozřejmě se všemi originálními doklady. Přesvědčete se sami. Prohlédnout prodané motorky
V aktuální nabídce nebyly nalezeny Žádné motocykly odpovídající zadaným podmínkám.
Prohlédněte si naši kompletní nabídku.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI