!!! V sobotu 4.7. a pondělí 6.7.2020 je naše prodejna zavřená !!!

Piaggio
  Tato historie se začala psát v roce 1884, kdy Enrico Piaggio a jeho syn Rinaldo zakládají společnost s úmyslem vyvíjet aktivity v loďařském průmyslu. Na začátku 20. Století vyrábí i železniční vozy a pronikají až do aeronautiky. Firma byla na vysoké úrovni a v letech 1937 až 1939 dostává 21 světových ocenění za své letadlo a motory vyráběné v novém závodě v Pontedeře.
  Po druhé světové válce se Piaggio věnuje výrobě cenově dostupných dopravních prostředků pro válkou zpustošenou Itálii. Výsledkem byl skútr Vespa a v roce 1956 miliontý prodaný kus tohoto modelu. V 60. letech proniká Vespa do světa a za prvních 20. let bylo vyrobeno téměř 3 milióny kusů.
  Je až neuvěřitelné že firmu od svého založení v roce 1884 do prosince 1999 vlastnila výhradně rodina Piaggio. V dnešní době kontroluje chod konsorcium Morgan Grenfell a v současnosti disponuje i mnoha dalšími značkami.  Roku 2001 se podařilo společnosti Piaggio získat 20% akcií společnosti MV Augusta, která se pod jménem Cagiva Motor stala jednou z hlavních evropských motocyklových výrobců se značkami jako MV Augusta, Husqvarna a Cagiva. Ve spolupráci s francouskou společností Ligier je také producentem malých příměstských vozidel Nova 500, které jsou v mnoha zemích EU velice populární, protože k jejich řízení není vyžadován řidičský průkaz.
  Firma Piaggio klade při výrobě svých modelů důraz především na maximální bezpečnost, funkčnost, ale i na moderní a neotřelý design svých výrobků. Výsledkem jsou například skútry s označením Beverly,XEvo, X7 Evo, Typhoon, nebo tříkolka MP3, která má jakoby zdvojené přední kolo s nakláněcí osou a nezávíslím odpružením obou předních kol.

Motocykly Piaggio v aktuální nabídce

Množství prodaných motocyklů mluví za nás!
K dnešnímu dni jsme prodali více jak 3089 mototorek
Máme tisíce spokojených zákazníků, neboť naše motorky jsou v perfektním technickém stavu a samozřejmě se všemi originálními doklady. Přesvědčete se sami. Prohlédnout prodané motorky

Piaggio X10 ABS

Stav: V prodeji
2013
17000 km
85.900 CZK
Do oblíbených Oblíbené Zobrazit

Piaggio X10 ABS

Stav: V prodeji Kategorie: Skútr 1. registrace: 2013 Stav tachometru: 17.000 km Výkon: 24kW Technický stav velmi dobrý
Piaggio X10 ABS, 1. registrace 2013, najeto pouze 17.000km, výkon 24,5kW, jeden majitel, koupeno nové v ČR, pravidelný servis, nyní po výměně oleje, filtru a řemenu variátoru, centrální stojan, ASR - vypínatelné, STK do 2024, bez dalších investi, jen jezdit!

Počet ujetých kilometrů si u nás můžete zkontrolovat v online systému technických kontrol daného státu, ze kterého je motocykl dovezen.

Technický stav motocyklů je před prodejem vždy pečlivě prověřen v našem servisu.

Splátky možné vyřídit i po telefonu do 15 minut.

Při koupi motocyklu máte možnost u nás nakoupit i veškeré motorkářské vybavení za výhodnější ceny.

Vaši motorku můžete u nás použít jako protiúčet.

Po dohodě můžeme zajistit kompletní přihlášení i dovoz až k Vám domů.

MotoTrade má 15 let zkušeností a tisíce prodaných motocyklů, prohlédněte si hodnocení našich zákazníků na našem webu, Facebooku nebo Googlu.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI